Instytut Matematyki

XVIII Finał Ligi Matematycznej

W ramach obchodów 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku we wtorek 26 marca 2019r. odbył się XVIII FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ IM. Zdzisława Matuskiego - ogólnopolskiego konkursu matematycznego organizowanego przez Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej w Słupsku we współpracy I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku.

28.03.2019
Finał Ligi Matematycznej

W ramach obchodów 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku we wtorek 26 marca 2019r. o godz. 10.00 odbędzie się XVIII FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ IM. Zdzisława Matuskiego - ogólnopolskiego konkursu matematycznego organizowanego przez Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej w Słupsku we współpracy I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku.

Konkurs ,,Quadrathlon informatyczny’’ w Instytucie Matematyki

W dniu 7 marca 2019 roku w Instytucie Matematyki odbyła się druga edycja ,,Quadrathlonu informatycznego’’ - międzyszkolnego konkursu skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych, organizowanego przy współpracy firm z branży IT: Kaliop Poland, Macrologic, OptiNav oraz DataMomentum.

Konsultacje dr. G. Ivanowej

Konsultacje dr G. Ivanovej w sesji odbędą się w poniedziałek 28.01.2019. w godzinach 9.00-10.30 w sali 122 przy ul. Słowiańskiej.

25.01.2019