Przejdź do treści strony
Godło

Serwis - Wydział Matematyczno-Przyrodniczy

Instytut Geografii i Studiów Regionalnych

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Pracownicy

dr hab. Banach Mieczysław, prof. AP - profesor emerytowany

dr Baranowski Dariusz | Tel : 59 84 00 441, wew. 222 | nr pok. 34 | dariusz.baranowski@apsl.edu.pl

dr Czapiewska Gabriela | 59 84 00 439, wew. 221 | nr pok. 32d | gabriela.czapiewska@apsl.edu.pl

prof. dr hab. Florek Wacław | Tel : 59 84 00 173, wew. 208 | nr pok. 12 | waclaw.florek@apsl.edu.pl

dr Gadziszewska Joanna | Tel : 5 9 84 00 170, wew. 207 | nr pok. 11 | joanna.gadziszewska@apsl.edu.pl

dr hab. Jażewicz Iwona, prof. AP | Tel : 59 84 00 438, wew. 220 | nr. pok. 32c | iwona.jazewicz@apsl.edu.pl

prof. dr hab. Kirvel Ivan | Tel : 59 84 00 461, wew. 223 | nr pok. 35 |  ivan.kirvel@apsl.edu.pl

mgr Klein Lucyna | Tel : 59 84 00 501 ew. 227 | nr pok. 5 | lucyna.klein@apsl.edu.pl

dr hab. Klimko Ryszard, prof. AP - profesor emerytowany

dr hab. Konias Andrzej, prof. AP - profesor emerytowany

dr Majewski Marek | Tel : 59 84 00 545, wew. 224 | nr pok. 38 |  marek.majewski@apsl.edu.pl

mgr Marszałek Łukasz | Tel : 59 84 00 408, wew. 218 |  lukasz.marszalek@apsl.edu.pl

dr Miedziński Mariusz | 59 84 00 498, wew. 226 | nr pok. 40 | mariusz.miedzinski@apsl.edu.pl

dr hab. Niska Monika | Tel : 59 84 00 170, wew. 207 | nr pok. 11 | monika.niska@apsl.edu.pl

dr Parzych Krzysztof | 59 84 00 439, wew. 221 | nr pok. 32d | krzysztof.parzych@apsl.edu.pl

prof. dr hab. Pirozhnik Ivan | Tel : 59 84 00 093, wew. 246 | nr pok. 9 (Instytut Muzyki) | ivan.pirozhnik@apsl.edu.pl

prof. dr hab. Rydz Eugeniusz - profesor emerytowany

dr Szymańska Wioletta | 59 84 00 471, wew. 225 | nr pok. 39 | wioletta.szymanska@apsl.edu.pl

dr Wiśniewska Anna | Tel : 59 84 00 408, wew. 218 | nr pok. 31 | anna.wisniewska@apsl.edu.pl

dr hab. Wojciechowski Adam, prof. AP | Tel : 59 84 00 208, wew. 209 | nr pok. 15 | adam.wojciechowski@apsl.edu.pl

dr Zienkiewicz Aleksandra | 59 84 00 376, wew. 214 | nr pok. 26a | aleksandra.zienkiewicz@apsl.edu.pl

 

Znajdziesz nas tutaj