111. Spotkanie Klubu Obieżyświata

Szanowni Państwo,

Instytut Geografii i Studiów Regionalnych Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 111. Spotkaniu Klubu Obieżyświata.

Naszym gościem będzie Pan RADOSŁAW DOBRZYNIEWICZ.

Prelegent o sobie: „Geodeta z siwymi już włosami, jako kolejne pokolenie depczę okolice Słupska. Zamiłowanie do map i patrzenia przez instrumenty optyczne przeniosłem na nieboskłon. Prawdziwe zainteresowanie astronomią narodziło się około 5 lat temu, gdy ... podkradłem synowi jego teleskop. Mimo upływu czasu tkwię na początku drogi w poznawaniu tajemnic wszechświata. Tyle jest interesujących obiektów do poznania”.

Spotkanie odbędzie się dnia 15 maja 2019 r. (środa) o godzinie 17.00 w auli Instytutu Neofilologii AP przy ul. Słowiańskiej 8 w Słupsku. Wystąpienie zatytułowane jest: „Czy niebo jest nudne, czyli spotkanie z E.T.".
Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszam