Zaproszenie na 110. spotkanie Klubu Obieżyświata

Instytut Geografii i Studiów Regionalnych Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 110. spotkaniu Klubu Obieżyświata.

27.02.2019
Zaproszenie na SZLAK PAMIĘCI PO SŁUPSKIEJ NEKROPOLII

Instytut Geografii i Studiów Regionalnych zaprasza wszystkich pracowników i studentów na SZLAK PAMIĘCI PO SŁUPSKIEJ NEKROPOLII. Chcemy uczcić pamięć zmarłych profesorów i nauczycieli naszej Uczelni. Szlak rozpoczyna się 26 listopada 2018 roku o godz. 12.00 przed budynkiem Instytutu Geografii i Studiów Regionalnych.

108. Spotkanie Klubu Obieżyświata

Szanowni Państwo,Instytut Geografii i Studiów Regionalnych Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 108. Spotkaniu Klubu Obieżyświata.Naszym gościem będzie dr hab. Mariusz Czepczyński, prof. UG.