Dr hab. Monika Niska w Uniwersytecie Stanowym w Winonie

W dniach 8 – 18 kwietnia br. przedstawiciel Instytutu Geografii i Studiów Regionalnych, dr hab. Monika Niska, prof. AP, przebywała w ramach współpracy międzyuczelnianej w Stanach Zjednoczonych, w Uniwersytecie Stanowym w Winonie.

09.05.2019
111. Spotkanie Klubu Obieżyświata

Szanowni Państwo,Instytut Geografii i Studiów Regionalnych Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 111. Spotkaniu Klubu Obieżyświata.Naszym gościem będzie Pan RADOSŁAW DOBRZYNIEWICZ.

06.05.2019
108. Spotkanie Klubu Obieżyświata

Szanowni Państwo,Instytut Geografii i Studiów Regionalnych Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 108. Spotkaniu Klubu Obieżyświata.Naszym gościem będzie dr hab. Mariusz Czepczyński, prof. UG.

Zaproszenie na SZLAK PAMIĘCI PO SŁUPSKIEJ NEKROPOLII

Instytut Geografii i Studiów Regionalnych zaprasza wszystkich pracowników i studentów na SZLAK PAMIĘCI PO SŁUPSKIEJ NEKROPOLII. Chcemy uczcić pamięć zmarłych profesorów i nauczycieli naszej Uczelni. Szlak rozpoczyna się 26 listopada 2018 roku o godz. 12.00 przed budynkiem Instytutu Geografii i Studiów Regionalnych.