Przejdź do treści strony
Godło

Serwis - Wydział Matematyczno-Przyrodniczy

Instytut Fizyki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Pracownicy

Zakład Fizyki Środowiska

Kierownik zakładu
prof. dr hab. Dariusz Ficek, prof. AP (pok. 23 IF)
E-Mail : dariusz.ficek@apsl.edu.pl

dr Roman Majchrowski (pok. 23 IF)
E-Mail : roman.majchrowski@apsl.edu.pl

dr Tomasz Zapadka (pok. 24 IF)
E-Mail : tomasz.zapadka@apsl.edu.pl

mgr Magdalena Pawlik (pok. 26 IF)
E-Mail : magdalena.pawlik@apsl.edu.pl

mgr Damian Stoltmann (pok. 21 IF)
E-Mail : damian.stoltmann@apsl.edu.pl

 

Zakład Zastosowań Fizyki

Kierownik zakładu
dr Tomasz Wróblewski (pok. 25A IF)
E-Mail : tomasz.wroblewski@apsl.edu.pl

dr Anna Kamińska (pok. 22 IF)
E-Mail : anna.kaminska@apsl.edu.pl

mgr inż. Jakub Bilski (pok. 25A IF)
E-Mail : jakub.bilski@apsl.edu.pl

 

Zakład Fizyki Doświadczalnej

Kierownik zakładu
prof. dr hab. Vladimir Tomin, prof. zw. AP (pok. 25 D IF)
E-Mail : vladimir.tomin@apsl.edu.pl

 

dr Mirosław Brozis (pok. 25 C IF)
E-Mail : miroslaw.brozis@apsl.edu.pl

mgr inż. Agnieszka Włodarkiewicz (pok. 22 IF)
E-Mail : agnieszka.wlodarkiewicz@apsl.edu.pl

mgr Dzmitryi Ushakou (pok. 25A IF)
E-Mail : dzmitryi.ushakou@apsl.edu.pl

 

Technicy:

mgr Waldemar Pająk
E-Mail : waldemar.pajak@apsl.edu.pl

mgr Andrzej Krysztofowicz
E-Mail : andrzej.krysztofowicz@apsl.edu.pl

 

Sekretariat:

mgr Ewa Lach
E-Mail : if@apsl.edu.pl

Znajdziesz nas tutaj